Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak začít

Příspěvky

...

3. 9. 2010

   Pokud zjistíte, že chcete setkání vašich domácích skupin zacílit nebo ve vašem     sboru, či v rámci vaší práce s lidmi přicházejícími do církve vznikla potřeba vést       lidi k vnitřní svobodě, zralosti pak prvním krokem je kontaktovat kancelář Bodu     obratu. 

 

Celý příspěvek uvnitř článku.

 

Výcvikový seminář

1. 9. 2010

je koncipován do jednoho dne teorie a konzultací s vedoucím skupiny při již rozběhlé práci. Ti musí mít dobrozdání svého pastora, faráře, kazatele, případně starších sboru. Vedoucí skupin BO jsou  laici s předpokladem pro pastorační službu lidem.  Pokud máte zájem o školící seminář nebo o prezentaci služby ve vašem sboru kontaktujte nás. Pro více informací otevři celý článek.

 

Materiály pro skupiny

9. 5. 2009

V rámci setkání skupiny se používají materiály speciálně vyvinuté k jednotlivým oblastem. Vedoucím skupin pomáhají udržet tah na branku, zvolené diskuzní téma a biblické studium. Účastníci skupiny mají možnost se na každé setkání předpřipravit stejně jako vedoucí skupiny. Materiály jsou navrženy tak, aby každá probíhající skupina byla rozvržena do vstupní modlitbya zpětné vazby k aplikaci z minulého setkání, tématické diskuse, biblického studia a aplikace na závěr. 

Přehled materiálů si můžete prohlídnout zde: Materiály skupin